Latviski По русский In English

Ozoliņam nākas mainīt plānus, izbraukumā tomēr nepievienosies

Rīgas „Dinamo” komanda četru spēļu izbraukumā devusies bez diviem saviem līderiem Sanda Ozoliņa un Marsela Hosas. Ja slovāku uzbrucējam ārsti noteikuši divu nedēļu ārstēšanos, tad Ozoliņš rāvies atpakaļ laukumā, un vēlējies komandai pievienoties jau mačā ar Kazaņas „Ak Bars”. Diemžēl plānus nācies mainīt.
Lai gan pēc pēdējā mača „Arēnā Rīga” komandas galvenais treneris Artis Ābols paziņoja, ka Ozoliņš šajā izbraukumā komandai nepalīdzēs, pastāvējusi varbūtība, ka kapteinis varētu spēlēt jau svētdien Kazaņā. „Jā, tāds bija plāns, kas diemžēl tika mainīts, balstoties uz veselības pārbaužu rezultātiem. Šajā izbraukumā komandai nepievienošos,” portālam Sportacentrs.com šodien pavēstīja pats Ozoliņš. Hokejistu šobrīd nomoka problēmas ar muguru, kas arī ir par iemeslu spēļu izlaišanai.
Ozoliņš šosezon piedalījies 46 no 47 „Dinamo” spēlēm, gūstot četrus vārtus un atdodot 17 rezultatīvas piespēles. 21 gūtais rezultativitātes punkts viņu padara par otru rezultatīvāko komandas aizsargu.
Jau vēstīts, ka vakar mačā pret Podoļskas „Vityaz” trešās trešdaļas pirmajās trīs minūtēs ielaižot trīs bezatbildes vārtus, „Dinamo” komandai nācās samierināties ar zaudējumu – 2:6. Izbraukuma sēriju rīdzinieki turpinās rīt, kad viesosies pie Oļega Znaroka Maskavas „Dynamo” vienības.
Komentāri (0)  |  2014-01-23 16:44  |  Skatīts: 1009x         Ieteikt draugiem       TweetMe