Latviski По русский In English


Veronika Plotņikova gūst baudu no teātra procesa


Šobrīd ikdiena viņai paiet īpaši saspringtā pirmspirmizrādes režīmā, jo jau šīs nedēļas nogalē Rīgas Krievu teātrī paredzēta Maksima Gorkija lugas Vasarnieki iestudējuma pirmizrāde. Pēc tās dzīve atkal atgriezīšoties ierastā ritmā.
...
Komentāri (0)  |  2014-02-10 19:35  |  Skatīts: 945x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Vai „Muzikālo banku” atkal vinnēs Dons? Dmitrijs Suļžics, Foto


Šovakar Olimpiskajā centrā „Ventspils” risināsies Latvijas radio 2 dziesmu aptaujas „Muzikālā banka 2013” apbalvošanas ceremonija un noskaidrosies, kuru dziesmu klausītāji uzskatījuši par pašu vērtīgāko pagājušajā gadā. Nav izslēgts, ka tiks fiksēts „Muzikālās bankas” vēsturē vēl nebijis gadījums un otro gadu pēc kārtas uzvarēs tas pats izpildītājs – Dons.
...
Komentāri (0)  |  2014-01-25 19:34  |  Skatīts: 1323x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Muzikālajā bankā uzvarētāja laurus plūc Dons, Foto


Šovakar, 25. janvāra, Olimpiskajā centrā „Ventspils” risinājās Latvijas radio 2 dziesmu aptaujas „Muzikālā banka 2013” apbalvošanas ceremonija, kurā pērnā gada vērtīgākās dziesmas titulu ieguva Dons ar dziesmu Pēdējā vēstule.
...
Komentāri (0)  |  2014-01-25 19:32  |  Skatīts: 926x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Kannu kinofestivālu atklās filma "Grace of Monaco"


Filma stāsta par amerikāņu aktrises Greisas Kelijas dzīvi un laulību ar Monako firstu Renjē III.
Aktrises karjeru uzsāka 20 gadu vecumā 1950. gadā, 1953. gadā uzsāka filmēties kinofilmās un ar lomu filmā Mogambo kļuva par kinozvaigzni. Par lomu 1954. gada drāmā 
...
Komentāri (0)  |  2014-01-25 19:27  |  Skatīts: 859x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Ķīpsalā sāks celt ugunsskulptūras


Vienlaikus īpašā jurtā un vigvamā no 16.- 18. janvārim paralēli risināsies meistardarbnīcas, kurās pasākuma apmeklētāji varēs liet sveces un iegūt praktiskas zināšanas uguns skulptūru veidošanā, kur no šķilām un salmiem veidosim telpiskas skulptūriņas.  Varēs apskatīt arī vienas no pasaulē lielākajām bungām, kuru diametrs pārsniedz trīs metrus.

...
Komentāri (0)  |  2014-01-18 12:36  |  Skatīts: 912x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Nosaukti Oskara balvas nominanti


Šodien,16. janvārī, Losandželosā ASV Kinoakadēmija nosaukusi "Oskara" balvas pretendentus.
Līdzīgi kā Britu Kinoakadēmijas (BAFTA) nominācijās arī šeit dominē trīs filmas, desmit nominācijās Oskara balvai izvirzītas režisora Deivida O'Rasela detektīvkomēdija "Amerikāņu afēra" (American Hustle) un Alfonso Kuarona 3D zinātniskās fantastikas trilleris "Gravitācija" (Gravity), bet deviņās režisora Stīva Makvīna vēsturiskā drāma "12 gadi verdzībā" (12 Years A Slave).
...
Komentāri (0)  |  2014-01-16 19:16  |  Skatīts: 1510x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Piektā ātruma loma


Šovakar Valmieras drāmas teātrī pirmizrāde, jaunais režisors Dmitrijs Petrenko iestudējis 20. gadsimta dramaturģijas pērli – Tenesija Viljamsa 1943. gadā sarakstīto autobiogrāfisko lugu Stikla zvērnīca.

...
Komentāri (0)  |  2014-01-16 19:12  |  Skatīts: 891x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


"Lemberga hūte" arvien uzņem apgriezienus


Latvijā beidzot sākusies ziema, tāpēc sarosījušies ziemas prieku piedāvātāji. Šajā nedēļas nogalē savu devīto sezonu ar dažādiem jaunumiem plāno sākt arī Ventspils slēpošanas kalns Lemberga hūte.

Sestdien ziemas aktivitāšu cienītāju rīcībā būs viena slēpošanas trase, kā arī kameršļūkšanas trase, pa kuru atpūtnieki var lejā laisties, sēžot uz speciālām piepūšamām kamerām. Salam turpinoties, sniegs pakāpeniski tiks sapūsts arī uz pārējām trasēm, tai skaitā snovborda trases. Olimpiskā centra Ventspils valdes priekšsēdētājs Uldis Boitmanis akcentē, ka viens no šīs sezonas galvenajiem jaunumiem būs otra slēpošanas trase. Tā būs sarežģītāka – ar pauguriem un valnīšiem. «Līdz ar to kalns kļūs daudzveidīgāks un cilvēkiem būs interesanti uz tā pavadīt ilgāku laiku, jo varēs pamainīt trases un izbaudīt dažādas izjūtas,» saka U. Boitmanis. Vēl viens jaunums būs laika mērīšanas iekārta, tādējādi par simbolisku maksu interesenti varēs noskaidrot, kādā laikā viņi var nobraukt trasi no kalna spicei līdz lejai. Slēpotāji un snovotāji varēs mačoties uz ātrumu ar draugiem vai censties pārspēt savus iepriekšējos laikus un izvērtēt progresu.

...
Komentāri (0)  |  2014-01-16 11:50  |  Skatīts: 850x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Slēpošanas kalns «Lemberga hūte» gatavojas atklāt ziemas sezonu


Ventspils slēpošanas kalnā «Lemberga hūte» šonedēļ ir sākta sniega pūšana, aģentūru LETA informēja Olimpiskā centra «Ventspils» mārketinga menedžeris Raitis Roze. Lai izveidotu kalna izmantošanai nepieciešamo sniega kārtu, salam vajadzētu pieturēties vismaz vēl trīs dienas. Tādā gadījumā slēpošanas kalns «Lemberga hūte» savu devīto ziemas sezonu varētu atklāt piektdien, 17.janvārī.
...
Komentāri (0)  |  2014-01-15 18:44  |  Skatīts: 1329x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Eirovīzijas dziesmu konkursa atlases koncertus vadīs Ēriks Loks un Nauris Brikmanis


Ar saukli „MADE IN LATVIA” 1. un 2.februārī koncertzālē „Palladium”, televīzijā un internetā sāksies 24 dziesmu cīņa par ceļazīmi uz Eirovīzijas dziesmu konkursa finālu Kopenhāgenā, Dānijā.

Jau otro gadu pēc kārtas pusfinālus Rīgā rīkos kā stāvkoncertus ar publiku. Pirms gada tieši šāds koncertu formāts izpelnījās izpildītāju un arī mūzikas profesionāļu atzinību.

...
Komentāri (0)  |  2014-01-15 17:35  |  Skatīts: 923x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.Lapa | 1 [2] |