Latviski По русский In English


Trakie Tūņi. Piedzīvojumi turpinās


Pīlei Dafijam ir apriebies, ka visās viņa filmās galvenā loma tiek Trusītim Banijam. Studijas komēdiju departamenta prezidente Keita Hatone paziņo Dafijam, ka viņa līgums tiek lauzts, un pavēl studijas apsargam Dīdžejam Dreikam izvadīt nekaunīgo pīli no studijas teritorijas. Taču Dafijs nolemj ar Dīdžeju sadraudzēties, kaut vai pret tā gribu. Bet, kad atklāsies, ka Dīdžeja tēvs, slavens aktieris, kas filmās tēlo spiegus, patiešām arī ir spiegs un ticis nolaupīts, Dafija palīdzība var izrādīties neaizstājama!
...
Komentāri (0)  |  2014-01-23 17:43  |  Skatīts: 1144x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Mošķīšu Universitāte


Maiks Vazovskis un Džeimss Salivans ir nešķirami draugi, taču ne vienmēr tā ir bijis. Kad šie, tik atšķirīgie mošķīši pirmo reizi satika viens otru, viņi viens otru nevarēja ciest ne acu galā. Iestāšanās mošķīšu universitātē viņus ir satuvinājusi, Maiks un Sallijs ir pieņēmuši, ka ir tik atšķirīgi, un kļuvuši par labākajiem draugiem.
...
Komentāri (0)  |  2014-01-23 17:25  |  Skatīts: 934x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Пингвины из Мадагаскара: Рождество


Новый Год приходит в город, и все обитетели Центрального Зоопарка готовятся к его встрече. Пингвины украсили свою пещеру и мечтают о черно-белом празднике, когда юный Рядовой замечает, что Белый Медведь грустит в полном одиночестве. Окруженный своими товарищами, Рядовой решает, что никто не заслуживает таких каникул, и вырабатывает свой собственный план помощи собрату. Он тайком выбирается из Зоопарка и отправляется в большой город с целью совершить набег на магазины с новогодними подарками…
...
Komentāri (0)  |  2014-01-23 17:18  |  Skatīts: 1291x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Toy Story / Toy Story (1995)


Каждый ребенок верит, что когда он оставляет свои игрушки одни, они начинают заниматься своими делами... Мальчику Эдди дарят новую игрушку - космического рейнджера База Цветика. Теперь Баз - любимая игрушка мальчика. Этим страшно недоволен ковбой Вудди - прежний любимец Эдди. При переезде Вудди скидывает База в окно. Об этом узнают другие игрушки и выкидывают Вудди туда же. Теперь им обоим необходимо найти путь домой, и два заклятых врага становятся лучшими друзьями...
...
Komentāri (0)  |  2014-01-22 17:43  |  Skatīts: 1060x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Vārna-savādi / Der kleine Rabe Socke (2012)


Varonis karikatūra vārna savādi - KRC - melnā vārna ar dzeltenu knābi. Viņš - virkni bērnu grāmatās, kas izdotas 1996 varonis un kas pārdoti visā pasaulē lielos daudzumos. Šī ir pirmā pilnmetrāžas filma ar viņa piedalīšanos.

Главный герой мультфильма Ворона-проказница – Зок – черная ворона с желтым клювом. Он – главный герой серии детских книг, вышедших в 1996 году и разошедшихся по всему миру большими тиражами. Это первый полнометражный фильм с его участием.
...
Komentāri (0)  |  2014-01-22 17:24  |  Skatīts: 935x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.