Latviski По русский In English


Piecu dienu laikā bezmaksas brīvbiļetes piešķirtas 3000 no jauna deklarēto rīdzinieku


Rīgas domes solītās abonementa biļetes vienam mēnesim piecu dienu laikā piešķirtas 3000 iedzīvotāju, kuri no 25.septembra līdz 31.decembrim deklarējuši dzīvesvietu Rīgā, aģentūrai LETA pastāstīja pašvaldības SIA "Rīgas satiksme" preses sekretārs Viktors Zaķis.

...
Komentāri (0)  |  2014-02-03 16:32  |  Skatīts: 891x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Avārijas remontdarbu dēļ Purvciemā un Pļavniekos dažās daudzstāvu mājās pārtraukta ūdens padeve


Avārijas remontdarbu dēļ atsevišķām daudzstāvu dzīvojamām mājām Purvciemā un Pļavniekos šovakar ir pazemināts ūdens spiediens, kā rezultātā ir pārtraukta ūdens padeve, aģentūru LETA informēja SIA "Rīgas ūdens" pārstāvis Artūrs Mucenieks.
...
Komentāri (0)  |  2014-02-03 16:31  |  Skatīts: 922x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Biķernieku un Hipokrāta ielā ūdens noplūde novērsta; remontdarbi turpinās


Remontdarbi varētu turpināties līdz rītdienai, aģentūru LETA informēja pašvaldības SIA "Rīgas ūdens" preses sekretārs Artūrs Mucenieks.
Jau ziņots, ka Rīgā, Biķernieku un Hipokrāta ielas krustojumā, iepretī lielveikalam "Sky" Mežciemā plīsis 150 milimetru ūdensvads, kā rezultātā applūda brauktuve un uz tās strauji veidojās apledojums.
...
Komentāri (0)  |  2014-01-30 19:43  |  Skatīts: 916x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Rīgā jaundeklarētie iedzīvotāji sabiedriskā transporta brīvbiļetes pagaidām nesaņem


Rīgā no jauna deklarētie iedzīvotāji solītās sabiedriskā transporta brīvbiļetes pagaidām nav saņēmuši un pagaidām skaidri nav zināms, kad tas notiks, aģentūra LETA uzzināja pašvaldības SIA "Rīgas satiksme".
...
Komentāri (0)  |  2014-01-28 21:07  |  Skatīts: 931x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Rīgā izrādīs Hermaņa Vācijas teātrī iestudētās izrādes


Rīgas kā Eiropas kultūras galvaspilsētas programmas ietvaros notiks Laikmetīgā teātra programma "forte forte. Alvis Hermanis", kas veltīta Jaunā Rīgas teātra mākslinieciskā vadītāja Alvja Hermaņa paveiktajam Rietumeiropā.

...
Komentāri (0)  |  2014-01-23 16:43  |  Skatīts: 890x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Daļēji atcels paaugstinātas ledus bīstamības periodu Rīgā


Tas šodien tika izlemts Rīgas pilsētas izpilddirektora Jura Radzeviča (GKR) rīkotajā sanāksmē, kurā piedalījās pašvaldības institūciju pārstāvji, glābēji un makšķernieki.
Aizliegums kāpt uz ledus tiks saglabāts atsevišķās bīstamās vietās, kur ledus nav drošs nekad, piemēram, Daugavā no ietekas jūrā līdz Dzelzceļa tiltam, kā arī no Salaspils un Rīgas pašvaldību robežas līdz Sausajai Daugavai. Tāpat aizliegums būs spēkā Buļļupē no Daugavas līdz Bolderājas tiltam, Juglas upē visā tās garumā Rīgas teritorijā, kā arī vēl atsevišķās vietās.
...
Komentāri (0)  |  2014-01-23 16:37  |  Skatīts: 849x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


No Vecrīgas iebraukšanas kartēs avansā iemaksātajiem līdzekļiem Rīgas dome atdevusi tikai ~10%


Lielākā daļa Vecrīgas iebraukšanas karšu lietotāju piecu gadu laikā nav izmantojuši iespēju savu avansā iemaksāto naudu pieprasīt atpakaļ - no kartēs avansā iemaksātajiem līdzekļiem Rīgas dome atdevusi tikai aptuveni 10%, liecina Rīgas domes Satiksmes departamenta apkopotā informācija.
...
Komentāri (0)  |  2014-01-19 14:15  |  Skatīts: 851x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Ar pašvaldības atbalstu aptuveni 100 pareizticīgie iegremdējas Daugavā pie 11.novembra krastmalas


Stiprais sals šodien neatturēja aptuveni 100 pareizticīgos, kuri Rīgā 11.novembra krastmalā iepretim Lielā Kristapa statujai iegremdējās Daugavā, lai atzīmētu ūdens iesvētīšanu Kunga Kristīšanas svētkos, novēroja aģentūru LETA.
...
Komentāri (0)  |  2014-01-19 14:01  |  Skatīts: 850x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Rīgā ievērojami sarucis «legālo narkotiku» tirdzniecības vietu skaits


Divu mēnešu laikā, kopš Rīgā cīņā pret «legālajām narkotikām» iesaistījušās iedzīvotāju patruļas, pilsētā ievērojami sarucis šo vielu tirdzniecības vietu Novembra vidū Rīgā bija zināmas 52 «legālo narkotiku» tirdzniecības vietas, bet pašlaik aktīvas tirdzniecības vietas ir ne vairāk kā 15, liecina kustības «Stop drugs» aktīvists Sandris Bergmanis. Dažas savu darbību ir pārtraukušas vispār, taču citas to vairs nedara atklātā veidā, tomēr tirdzniecība turpinās. ...
Komentāri (0)  |  2014-01-15 14:02  |  Skatīts: 1452x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Rīgas standartapbūves dzīvokļi pēkšņi izrādās atbilstoši atšķirīgiem standartiem


Aizgājušā gada nogale un jo īpaši decembris izcēlās ar sen nemanītām pārgrozībām Rīgas dzīvokļu tirgū vai vismaz šā tirgus atspoguļojumā dažādu māklerfirmu atskaitēs.

Vismaz pēdējo piecu gadu laikā zemākos cenu līmeņus fiksējusī Ober Haus pārmetusies uz augstāko cenu līmeni, jo kopš pērnā jūnija piemetusi savai cenai vidēji 31 eiro par katra notirgotā dzīvokļa kvadrātmetru (=625 eiro). Tajā pašā laika periodā augstāko līmeni atzīmējusī Arco Rreal Estate piemetusi jūnija cenai tikai 12 eiro (=613) un Latio – tikai divus eiro un ar tiem nonākusi zemākās cenas pozīcijā (=600), ko noteica decembrī fiksētais cenu kritums par pieciem eiro. Jāpiezīmē, ka šeit uzrādītās summas mākleri ar starpnieka un cenu noteikšanas konsultanta tiesībām uzzina, nevis paši saņem.

...
Komentāri (0)  |  2014-01-15 11:09  |  Skatīts: 917x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.Lapa | 1 [2] |