Latviski По русский In English


Ar vēju runājošie


Vai svarīgs noslēpums var būt tā vērts, lai paša rokām nogalinātu draugu? Kara noslēpums, no kā atkarīgs tik daudz?

Kad Otrā pasaules kara laikā jūras kājniekam Džo Endersam tika uzdots rūpēties par to, lai slepenais kods nenonāktu ienaidnieku japāņu rokās,

viņš to saprata kā pavēli aizsargāt šifrētāju dzīvību līdz pēdējam. Jo līdz šim japāņi viegli tikuši galā ar visiem vissarežģītākajiem slepeno radiogrammu šifriem.
...
Komentāri (0)  |  2014-01-23 18:09  |  Skatīts: 1334x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Baiga vasara


1940. gada jūnija dienas Rīgā. No pilsētas izceļo baltvācieši. Pēc dažām dienām jāaizbrauc arī Izoldei un kopā ar viņu pošas aizbraukt ārlietu ministrs Vilhelms Munters . Par to nezina nedz Latvijas valdība, nedz Muntera sieva Natālija. Visi plāni mainās, kad Izolde iepazīstas ar radio reportieri Robertu. Pienāk rīts, Rīgā iebrauc padomju tanki...
...
Komentāri (0)  |  2014-01-23 18:00  |  Skatīts: 1189x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Ienaidnieka aizmugurē 2


Kad ASV flotes karavīriem uzdod iznīcināt Ziemeļkorejas raķešu noliktavu un novērst iespējamo atomuzbrukumu, tas jāizdara par katru cenu. Taču uzdevums pēkšņi tiek atcelts, un četri karavīri tiek pamesti ienaidnieka teritorijā. Lai izdzīvotu, viņiem ir jāuzveic nemiernieki, kas apdraud viņu dzīvības, sabiedrotos un visu brīvo pasauli!
...
Komentāri (0)  |  2014-01-23 17:56  |  Skatīts: 936x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Ienaidnieka aizmugurē 3: Kolumbija


Kolumbijā valda haoss. Kad ASV flotes kājniekiem uzdod parūpēties, lai pārrunas starp valdību un partizānu nemierniekiem nepārvēršas asinsizliešanā, neparedzēti sarežģījumi draud izraisīt vispārēju karadarbību. Pēkšņi sākas uzbrukums, kurā dzīvību zaudē abu pušu līderi. Amerikāņu flotes kājniekus apsūdz nozieguma pastrādāšanā, un viņiem jācīnās par izdzīvošanu ienaidnieka aizmugurē. Valdība viņus pamet likteņa varā, un pārgurušie kareivji steidzas gūt pierādījumus, kas viņus attaisnotu.
...
Komentāri (0)  |  2014-01-23 17:51  |  Skatīts: 965x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.