Latviski По русский In English


Kā padarīt datoru klusāku?


Standarta konfigurācijā ar standarta dzesēšanas līdzekļiem dators diezgan spēcīgi trokšņo. Daudzi tam nepievērš uzmanību, tomēr citus tas stipri kaitina un izsit no līdzsvara. Bet tā kā mēs zinām, ka garīgais līdzsvars ir viena no svarīgākajām lietām pasaulē, tad šajā rakstā aplūkosim galvenos datorkorpusu trokšņu rašanās cēloņus un paņēmienus, kā ar šo troksni cīnīties. Ar vairākām vienkāršām manipulācijām var panākt, ka dators paliks praktiski nedzirdams, kas pozitīvi ietekmēs jūsu darbspējas. :)

...
Komentāri (0)  |  2014-04-17 20:56  |  Skatīts: 1040x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Draugiem.lv slēptie un skype smaidini


Daudzi droši vien zin visus šos trikus ar slepenajām ikonām, smaidiņiem, kustīgajiem gif ‘ iem. Bet, ja nu tomēr kādam ir aizmirsies, tad lieti noderēs šī īsā pamācība:

...
Komentāri (0)  |  2014-04-17 20:43  |  Skatīts: 2984x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Draugiem.lv slepenie smaidiņi.


a nu kāds vēl kādu no draugiem.lv slēptajiem smaidiņiem nezin, tad te būs, varbūt noderēs.

(pee)

...
Komentāri (0)  |  2014-04-17 20:36  |  Skatīts: 2043x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Kura ir labākā enduro ķivere?


Motorrad veiktais 7 modeļu tests apstiprina, ka perfekta enduro ceļojumu ķivere vēl nav izgudrota.Pēdējos gados enduro ķiveres ir ieņēmušas stabilu vietu citu moto galvassegu vidū un iemantojušas ne mazums cienītāju. Taču, kā zina katrs, kurš šādu ķiveri reiz lietojis, par spīti ražotāju centieniem šos produktus pilnveidot, motobraucējiem aizvien nākas saskarties ar dažādiem kompromisiem.

...
Komentāri (0)  |  2014-04-17 15:04  |  Skatīts: 921x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Motobraukšana- Drošas Braukšanas Skolas viedoklis


Motobraucēju skaits ar katru gadu pieaug. Tas ir statistisks fakts, kā arī to lieliski var novērot sezonas atklāšanas parādēs. Šī tendence ir vērojama tieši pēdējos gados, kas nozīmē, ka liela daļa šo braucēju motobraukšanas prasmes ir apguvuši salīdzinoši nesen. Zinot Latvijā ieviestās motobraucēju kvalifikācijas prasības, lai iegūtu atbilstošu A kategoriju, var uzskatīt, ka motobraucēji ir pietiekami kvalificēti, lai piedalītos satiksmē un vadītu savus transporta līdzekļu (motociklus).

...
Komentāri (0)  |  2014-04-17 15:01  |  Skatīts: 880x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Kā rūpēties par savām rokām ziemas periodā? Noderīgi padomi,Tiek meklēti cilvēki ar sirds un asinsvadu slimību. Uzzināt vairāk.


Vai zini, kā pareizi rūpēties par roku ādu, kad aiz loga valda mīnusi? Lūk, būs daži padomi un ieteikumi!

 

Aukstais un sausais ziemas gaiss var diezgan nežēlīgi sabojāt roku ādu. Turklāt ziemā arī visi mājas darbi (trauku mazgāšana, virsmu tīrīšana, grīdas mazgāšana u.c.) rokām nodara vairāk kaitējuma, it īpaši, ja neilgi pēc šiem darbiem tu dodies ārā. Ziemas periodā arī biežāk mēs rokas mazgājam, jo sargājamies no mikrobiem un vīrusiem, kas šajā laikā īpaši aktīvi izplatās, piemēram, gripa. Neļauj visiem šiem faktoriem ietekmēt savu roku skaistumu un veselību, kop tās atbilstoši šim aukstajam gadalaikam.

...
Komentāri (0)  |  2014-04-17 14:57  |  Skatīts: 828x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.