Latviski По русский In English

"Dinamo" pagarinājumā pārspēj līgas pastarīti

Kontinentālajā Hokeja līgā (KHL) kārtējo regulārās sezonas spēli aizvadīja Rīgas "Dinamo", kas savā laukumā ar 4:3 pagarinājumā apspēlēja Novokuzņeckas "Metallurg" vienību. Savus pirmos divus vārtus KHL karjerā guva Gunārs Skvorcovs.

Spēli Rīgas „Dinamo” hokejisti uzsāka visnotaļ haotiski, pretiniekiem ļaujot uzbrukt aktīvāk un visai drīz izpelnoties arī divu minūšu noraidījumu par skaitliskā sastāva pārākumu, kuru veikli realizēja Jevgeņijs Lapenkovs. Turpinājumā „Metallurg” hokejisti turpināja aktīvi uzbrukt, taču perioda vidū piespēli aizsargu starpā pārtvēra Rustams Begovs, izdarīja metienu pa vārtiem, un pirmais pie ripas nonāca Skvorcovs, raidot to pāri Ložkina kājsargam un panākot 1:1. Skvorcovam tas bija pirmais vārtu guvums viņa KHL karjerā.

Līdz ar gūtajiem vārtiem, aktivizējās rīdzinieki, spēlei kļūstot gan asākai, gan ātrākai. Perioda otrajā pusē gan „Metallurg” hokejistiem izdodas atgriezties vadībā, Mikaelu Telkvistu pārspējot Rafaelam Ahmetovam. Pirmais periods noslēdzas ar rezultātu 2:1 novokuzņeckiešu labā.

Otro trešdaļu ar ilgstošu ofensīvu uzsāka rīdzinieki. Vētrainos uzbrukumus uz brīdi pārtrauca Haščāka noraidījums, taču divas minūtes vēlāk „Dinamo” uzbrucēji turpināja lenkt pretinieku vārtus, pavisam drīz jau otros vārtus spēlē gūstot un 2:2 panākot Gunāram Skvorcovam.

Perioda turpinājumā rīdziniekiem izdodas izveidot lielisku izdevību skaitliskajā vairākumā, taču Kaila Vilsona metienu brīnumaini aptur Ložkins. Trešdaļas vidū abas komandas apmainījās vairākiem noraidījumiem, taču perioda izskaņā rīdzinieku atguva mača iniciatīvu. Nepilnas četras minūtes pirms perioda beigām „Dinamo” izdevās arī izvirzīties vadībā, skaitlisko vairākumu aukstasinīgi realizējot Haščākam.

Lai gan tieši novokuzņeckieši atradās iedzinējos, trešā perioda pirmajā pusē abas komandas turpināja aktīvi cīnities, nedaudz aktīvāk un bīstamāk pat uzbrūkot rīdziniekiem. Perioda otrajā pusē „Metallurg” sāka uzbrukt arvien aktīvāk, un sešas minūtes pirms pamatlaika beigām ar metienu no zilās līnijas 3:3 panāca Lapenkovs. Turpinājumā piesardzīgi spēlēja abas komandas, taču pēdējā minūtē izcila izdevību radīja pretinieki, rīdziniekus no zaudējuma glābjot vien Telkvistam, kurš ripu apturēja jau praktiski uz vārtu līnijas.

Jau pašā pagarinājuma ievadā viens uz pretinieku vārtiem izrāvās Pols Šehura, gūstot uzvaras vārtus.

Nākamo spēli rīdzinieki aizvadīs jau parīt, kad turpinot mājas spēļu sēriju savā laukumā uzņems Novosibirskas „Sibir” hokejistus.

Komentāri (0)  |  2014-01-15 17:26  |  Skatīts: 989x         Ieteikt draugiem       TweetMe