Latviski По русский In English


Iespējas mājas lapu veidošanai


Profils:
Šeit ir iespēja nomainīt sava profila paroli, tiesa gan, pagaidu versijās e-pastu nevarēs nomainīt.
Mainot paroli nepieciešams ievadīt arī Pašreizējo paroli ar kuru tika reģistrēta mājas lapa.

Valsts, valodas, laika josla un aktivitātes:
Vēlams norādīt:
Valsti
 - kurai paredzēta mājas lapa,
Valodu - kādā mājas lapa tiek veidota,
Laiku
 - jāiestata tā, lai sakristu tur norādītais laiks "Pašlaik:" ar laiku, kāds ir pie Tevis,

Rādīt mājas lapu 1w.lv sākumlapā - "Pēdējās aktivitātes" - atķeksējot ar ķeksīti, Tava lapa parādīsies 1w.lv sākumlapā ik reiz, kad ienāksi sistēmā.

Turpmāk rādīt rakstus 1w.lv sākumlapā - "Jaunākie raksti" - atķeksējot ar ķeksīti, Tava lapa parādīsies 1w.lv sākumlapā ik reiz, kad pievienosi jaunu rakstu (jebkurai jebkurai sadaļai).

Ja nevēlēsies, lai kāds raksts parādītos 1w.lv mājas lapā, tad vienkārši vari šo ķeksīti noņemt, saglabāt un uzrakstīt jaunu rakstu, kurš tātad vairs neparādīsies 1w.lv sākumlapā, un pēc tam atkal vari atķeksēt, lai nākamie raksti tiktu parādīti 1w.lv mājas lapā.

Virsraksts:
Tavas mājas lapas nosaukums, vai īss apraksts par to. Parādīsies lapas augšā.

Logo:
Neliels Tavas mājas lapas vai uzņēmuma logo, jeb bildīte, kura parādīsies pirms virsraksta.

Galvenes bilde un blogu stila papildinājumi:
Galvenes bilde
 - ir iespēja nomainīt mājas lapas augšu ar vienu ielādētu bildi, kuras izmēri parasti ir 982 pikseļi platumā un 150 pikseļi augstumā, un bildes lielums nedrīkst pārsniegt 128 kilobaitus. Bet izmērus un lielumu var arī redzēt savā vadības panelī.

- Tikai priekš stilu veida "Styles For Blogs" - Lai šīs iespējas izmantotu, Tev ir nepieciešams aktivizēt kādu stilu no stilu veida "Styles For Blogs."

Bloku novietojums: - bloki mājas lapā ir tie, kas atrodas lapas malā, piemēram - Satura bloks - kur atrodas sadaļas, Jaunāko rakstu bloks - kur atrodas jaunākie raksti utt. Šos blokus var pārvietot no kreisās malas uz labo, un otrādi.
Lapas virsraksta krāsa
Galvenā krāsaBloku virsrakstu krāsa - šo iespēju krāsas var mainīt divējādi:
1. Likt krāsu kodus, pirms katra koda priekšā jābūt restītei #, piemēram: #CC0000, kodus var skatīt: https://www.colorschemer.com/online.html
2. Likt krāsu nosaukumus angļu valodā, piemēram: red, green, blue utt.
Atstājot krāsu laukus tukšus, tad krāsas automātiski pielāgosies izvelētajam stilam.

Stilu veidi:
Spiežam uz [ izvēlēties ] un atveras dažādi stili, no kuriem var izvēlēties sev tīkamāko.

Lietotāji:
Lietotāju reģistrācija - atķeksējot ar ķeksīti, tad varēs darbināt forumu, un lietotājiem būs iespēja savā starpā sazināties ar vēstulēm, kā arī varēs likt komentārus rakstos.
Lietotāju aktivizēšana caur e-pastu - lai kontrolētu to, lai cilvēki uzmanīgāk reģistrējas, vari atķeksēt šo, jo tad, lai reģistrētos, būs nepieciešams savu profilu aktivizēt caur e-pastu.

Papildus vari arī dzēst lietotājus, norādot lietotājvārdu.

Meklēšana:
Meklēšanas iespēja rakstos - atķeksējot ar ķeksīti, mājas lapā parādīsies iespēja meklēt dažādu informāciju Tevis izveidotajos rakstos.

Informācija lapas saturā:
Teksts parādīsies tam lapā paredzētā vietā - šī ir lieliska vieta ievietot kādu informāciju, kura parādīsies zem blokiem. Arī laba iespēja likt kādus reklāmas linkus, var arī ar bildēm, ja nedaudz pārzini HTML valodu.

Lejuplādes:
Pašlaik ir iespēja pievienot 10 lejuplādes, kādus failus, dokumentus, ko apmeklētāji varēs lejuplādēt. Katra faila izmērs nedrīkst pārsniegt 100MB. Kad saglabā to, tad nedrīkst pārtraukt darbību, kamēr mirgo "Uzgaidi. . .", līdz ko fails tiek ielādēts, tad automātiski pārlādējas lapa un fails ir veiksmīgi pievienots. Pretējā gadījumā, apturot darbību, tas visdrīzāk netiks pilnībā ielādēts, un arhīvs var izrādīties tukšs.

Forums:
Šī ir iespēja reģistrētiem lietotājiem veidot diskusijas un pievienot komentārus Foruma sadaļā.
Forumam ir prasības: jābūt aktivizētai lietotāju reģistrācijai, citādi to nevarēs izmantot.

Aptauja:
Ja vēlies, vari aptaujāt cilvēkus un uzzināt kādus statistikas datus. Izveidojot un dzēšot aptauju, tās iepriekšējie dati nesaglabājas, tāpēc, ja ir vēlēšanās, tos vari pierakstīt kaut kur atsevišķi.

Internetveikala iespējas, pasūtīšana un izvēlne:
Internetveikala iespējas: - atķeksējot šo, tad tiks aktivizēts internetveikals, un tikai tad varēsi pievienot jaunu sadaļu ar piedāvājumiem, izvēloties, ka tā būs sadaļa priekš internetveikala.
Rādīt cenas: - ja nevēlies rādīt cenas par savām precēm, tad vari tās noslēpt noņemot keķsīti.
Rādīt kodus: - ja vēlies, lai katrai precei tiktu piešķirts kāds identificējošs kods, kuru varēs redzēt apmeklētāji, tad vai atķeksēt šo iespēju.
16 piedāvājumi lapā (noklusējumā: 5): - atķeksējot, tad katrā lapā tiks parādīti 16 piedāvājumi ar pamatinformāciju bez apraksta. Noņemot ķeksīti, tad lapā tiks parādīti 5 piedāvājumi ar pamatinformāciju un arī aprakstu.
Valūta: - naudas valūtu, kura tiks piesaistīta pie cenas.
Atļaut norēķināties ar pārskaitījumu un Atļaut norēķināties skaidrā naudā: - šīs iespējas vari piedāvāt klientam veicot pasūtījumu, lai abas puses zinātu, kā notiks norēķināšanās par precēm.

Rādīt izvēlni: - vari noņemt ķeksīti, ja nevēlies, lai tiktu rādīts izvēlnes bloks.

[ mainīt tekstus internetveikala sistēmas saturā ]: - iespēja nomainīt dažādus tekstus, sīkāk var skatīt pašā sadaļā.

Rakstu ieteikšana:
Šī ir lieliska iespēja popularizēt savu mājas lapu piedāvājot cilvēkiem ieteikt interesantus rakstus saviem draugiem.

Papildus moduļi:
Jaunākie raksti: - tiks izveidots bloks, kurā tiks parādīti jaunākie raksti no visas mājas lapas. To skaitu vari norādīt atsevišķi (noklusējumā 10).
Jaunākie komentāri: - tiks izveidots bloks, kurā tiks parādīti jaunākie komentāri, kas tika pievienoti pie rakstiem, no visas mājas lapas. To skaitu arī vari norādīt atsevišķi (noklusējumā 10).

e-pastu saraksts:
Var saglabāt lietotāju e-pasta adreses, jo īpaši tad, ja Tev ir izveidota e-forma, kur cilvēki paši var parakstīties uz jaunumiem, kādus pēc tam arī varēsi nosūtīt uzreiz VISIEM adresātiem.

Izveidot sadaļu:
Caur sadaļu veidotāju vari veidot jaunas sadaļas, kuru pozīciju arī vari norādīt. Ja ir aktivizēta internetveikala iespēja, tad veidojot jaunu sadaļu tiks piedāvāta iespēja izveidot sadaļu internetveikalam, kurā vēlāk varēsi likt piedāvājumus.

e-forma: - šīs formas paver dažādas iespējas ar datu pieprasījumiem no lietotājiem, piemēram, var veidot:
 - Rakstu iesūtīšanas iespēju
 - Kontaktu formu
 - Plašas aptaujas
 - Parakstīšanās uz jaunumiem u.c.
Visi nosūtītie dati tiks nosūtīti uz Tavu e-pastu, kurš ir piesaistīts mājas lapai.

Komentāri (0)  |  2014-02-14 18:36  |  Skatīts: 933x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ