Latviski По русский In English


Krievijas armijas kontrolpunkti izvietoti pie Krimas robežas


Ukrainas dienvidos Hersonas apgabalā un līdzās Krimas robežai uz ceļiem izveidoti trīs Krievijas armijas kontrolpunkti, otrdien pavēstīja in

 Kontrolpunktus apsargā 18 bruņutransportieri, armijas automašīnas, snaiperi, cilvēki milicijas specvienības "Berkut" formās.
Vienā no tiem uz autoceļa Hersona-Armjanska, netālu no Armjanskas pie ceļu patruļu posteņa "Turku valnis", ceļš nožogots ar dzeloņdrātīm un betona blokiem.
Postenī atrodas 150 ar automātiskajiem ieročiem bruņojušies cilvēki "Berkut" formas tērpos, 50 kazaki, 40 cilvēki civildrēbēs. Uzslietas četras armijas teltis. Pie posteņa pozīcijas ieņēmušas divas Krievijas snaiperu un ložmetējnieku vienības.
Otrs kontrolpunkts atrodas uz autoceļa Nova Kahovka-Armjanska ceļu patruļu postenī "Perekops". Tur atrodas 20 cilvēki "Berkut" uniformās un 20 kazaki. Tur ieradusies smagā automašīna "Ural" ar Krievijas karavīriem, kas ir bruņojušies ar automātiskajiem šaujamieročiem.
Trešais postenis izvietos ceļu patruļu postenī Čongaras ciematā Hersonas apgabala Geničeskas rajonā. Tur izvietoti aptuveni 200 ar automātiskajiem šaujamieročiem bruņoti cilvēki - kazaki, cilvēki "Berkut" formās un Krievijas karavīri.
Par nelikumīgu ceļu bloķēšanu Ukrainas milicija uzsākusi pirmstiesas izmeklēšanu. 
Ukrainas aizsardzības ministrija aicinājusi Ukrainas iedzīvotājus morāli un finansiāli atbalstīt Krimā bloķētos ukraiņu karavīrus.
"Mūsu karavīri cienīgi pārvar visas grūtības, bet mēs cik smagos apstākļos viņi atrodas, tādēļ, lūdzam sniegt viņiem gan morālu, gan finansiālu palīdzību. Morālu rakstot uz elektroniskajām adresēm, savukārt finansiāla nepieciešama, lai iepirktu dzeramo ūdeni un pārtikas produktus, kā arī pirmās nepieciešamības preces," norāda ministrija. 
formācijas avots Ukrainas Iekšlietu ,ministrija.
Komentāri (0)  |  2014-03-04 14:50  |  Skatīts: 894x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ