Latviski По русский In English


Latgalē atsavina pēdējo gadu lielāko narkotiku partiju


Atsavināto narkotiku kopējā vērtība melnajā tirgū sasniedz aptuveni 10 000 eiro. Atsavināto narkotiku kopējā vērtība melnajā tirgū sasniedz aptuveni 45 000 eiro.
 Kā informē Anastasija Laizāne, VP Latgales reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja
 inspektore, pateicoties Kriminālpolicijas darbinieku paveiktajam apjomīgam darbam un rūpīgi saplānotajam operatīvo pasākumu kompleksam, Daugavpilī tika aizturēts 1970.gadā dzimis noziedzīgas grupas dalībnieks, pie kura tika atrasti un atsavināti 15 grami metafmetamīna. Minētais vīrietis ir nosacīti notiesāts par analoģiska rakstura noziegumu saistībā ar narkotisku vielu nelikumīgu apriti un viņam vēl nebija beidzies nosacīta soda termiņš. Neskatoties uz to viņš turpināja nodarboties ar narkotiku nogādāšanu pilsētā un to turpmāko realizāciju.
Pēc aizturēšanas, turpinot operatīvus pasākumus un kriminālprocesa izmeklēšanu, pie aizturētā dīlera dzīvesvietā tika veikta sankcionēta kratīšana, kur policisti konstatēja un atsavināta ap trīs kilogramiem narkotiku – metafetamīna (!), kas bija fasēts dažādos daudzums. Atsavināto narkotiku kopējā vērtība melnajā tirgū sasniedz aptuveni 45 000 eiro. Aizturētais realizēja narkotikas citām personām, kuras savukārt izplatīja narkotikas jau mazākās devās patērētājiem.
Vīrietim piemērots drošības līdzeklis apcietinājums. Policija turpina kriminālprocesa izmeklēšanu. Par šādu noziegumu likums paredz brīvības atņemšanu līdz astoņiem gadiem.
Šobrīd pret aizturētajiem ir uzsākts kriminālprocess par narkotisko vielu neatļautu iegādāšanos, glabāšanu un tirdzniecību. Par šādu noziegumu var piespriest brīvības atņemšanu uz laiku līdz astoņiem gadiem.
Atsavināto narkotiku kopējā vērtība melnajā tirgū sasniedz aptuveni 10 000 eiro.pārbaudes laikā policijas darbinieki pārmeklēja 1979. gadā dzimuša vīrieša dzīvokli, un tajā atrada aptuveni 20 gramus heroīna un aptuveni 0.5 kg amfetamīna. Vīrietis ir aizturēts par narkotiku glabāšanu un tirdzniecību lielos apmēros.pārbaudes laikā policijas darbinieki pārmeklēja 1979. gadā dzimuša vīrieša dzīvokli, un tajā atrada aptuveni 20 gramus heroīna un aptuveni 0.5 kg amfetamīna. Vīrietis ir aizturēts par narkotiku glabāšanu un tirdzniecību lielos apmēros.ormācijas pārbaudes laikā policijas darbinieki pārmeklēja 1979. gadā dzimuša vīrieša dzīvokli, un tajā atrada aptuveni 20 gramus heroīna un aptuveni 0.5 kg amfetamīna. Vīrietis ir aizturēts par narkotiku glabāšanu un tirdzniecību lielos apmēros.
Komentāri (0)  |  2014-03-04 14:54  |  Skatīts: 901x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ