Latviski По русский In English


Nedēļas horoskops no 2.jūnija līdz 8.jūnijam


Horoskops Auns 

Zvaigznes vēstī, ka šajā nedēļā varat veidot sociālos kontaktus. Apmeklējiet darījumu partnerus, centieties izzināt apkārtējo viedokli par sadarbības iespējām. Zvaigžņu stāvoklis debesjumā vēstī, ka šajā nedēļā varat sastapt interesantu pretējā dzimuma pārstāvi. Pārgalvīgākās var pat iemīlēties un uz brīdi zaudēt galvu. Ilgstošas un noturīgas attiecības planētu stāvoklis gan nevēstī. Nedēļas labvēlīgākās dienas: 2. un 3.jūnijs. Piesardzību der ievērot 7.jūnijā.

 

Horoskops Vērsis

Šonedēļ nāksies intensīvi darboties, lai gūtu adekvātus ieņēmumus. Uzticieties nojausmai, pievērsiet uzmanību sakritībām, dažādām zīmēm un spēsiet izvairīties no dažādām ķezām. Neaizmirstiet izrādīt uzmanību partneriem, darba kolēģiem. Neviltota interese un labs vārds šajā nedēļā var spēlēt milzīgu lomu. Ja nepieciešams, tad varat uzsākt diētas režīmu. Šonedēļ nepieciešams atturēties no alkohola lietošanas. Nedēļas labvēlīgākās dienas 5. un 6.jūnijs. Piesardzību der ievērot 2.jūnijā.

Horoskops Dvīņi

Varat nodarboties jau ar iesāktu plānu un projektu realizāciju. Varat izskatīt jaunus sadarbības piedāvājumus, bet atturieties no iesaistīšanās tajos. Ar iniciatīvas izrādīšanu piebremzējiet, jo apkārtējie jūsu idejas un priekšlikumus diezin vai spēs adekvāti izvērtēt. Varat nodarboties ar vizuālā tēla pilnveidošanu, apmeklēt nodarbības un seminārus, kas veltīti personības pašpilnveidošanai. Nedēļas labvēlīgākās dienas 2. un 8.jūnijs. Piesardzību der ievērot 5.jūnijā.

Horoskops Vēzis

Ierobežojiet darbību, kā arī maziniet sociālo kontaktu intensitāti. Pārlieku enerģiska darbošanās šobrīd var traucēt sasniegt vēlamos mērķus. Pievērsiet uzmanību vispārējam veselības stāvoklim. Iespējama hronisku slimību saasinājumi. Arī savstarpējās attiecības ar pretējā dzimuma pārstāvjiem var nenoritēt gludi. Ja ar mīļoto attiecības šobrīd jums neveidojas līdzsvarotas, tad iespējams der analizēt iemeslus, kamdēļ tā notiek. Esiet vērīga. Nedēļas labvēlīgākās dienas 4. un 5. jūnijs. Piesardzību der ievērot 7.jūnijā.

Horoskops Lauva

Pienācis laiks uzsākt jaunus projektus, iepazīties ar jaunām teorijām, paradigmām. Veiciet inventarizāciju un atstājiet pagātnē tās lietas, kas vairs neder. Šo padomu var attiecināt gan saistībā ar materiāliem lietām, gan uzskatiem, idejām. Arī mīlas lietās iespējamas pārmaiņas un nav izslēgts negaidīts mīlas romāniņš, kas sajauks ierasto dzīves ritmu ar kājām gaisā. Centieties īpaši neplānot savu dzīvi šajā nedēļā, ļaujieties negaidītiem notikumiem. Nedēļas labvēlīgākās dienas 7. un 6.jūnijs. Piesardzību der ievērot 3.jūnijā.

Horoskops Jaunava

Aktualizēsies ar karjeru saistīti jautājumi. Ja atrodaties darba meklējumos, tad varat saņemt darba piedāvājumu. Iespējams, ka nebūsiet apmierināta ar savu vietu zem Saules un ambīcijas nesaskanēs ar iespējām, tāpēc centieties loģiski analizēt notiekošo un emocijas lieciet malā. Savstarpējās attiecībās iespējami gan kāpumi, gan kritumi. Samērā kritiski slieksieties šajā nedēļā izvērtēt mīļotā sasniegumus, tomēr centieties savu neapmierinātību un slēpt, tādejādi izvairīsieties no ķīviņa. Nedēļas labvēlīgākā diena 8.jūnijs. Piesardzību der ievērot 5.jūnijā.

Horoskops Svari

Nedēļa labvēlīga biznesa komandējumiem. Apmeklējiet darījumu partnerus, izsakiet un uzklausiet sadarbības piedāvājumus. Aktivizējiet sociālos kontaktus. Starp citu, ja atrodaties otrās pusītes meklējumos, tad ļoti, ļoti iespējams, ka šajā nedēļā metīsieties kaislīgā mīlas piedzīvojumā. Attiecības ar laiku var pārtapt ļoti nopietnās. Nedēļas labvēlīgākās dienas 2. un 3.jūnijs. Piesardzību der ievērot 7.jūnijā.

Horoskops Skorpions

Lielisks mirklis atbrīvoties no pagātnes kļūdām, kā arī attiecībām, kas jūsuprāt traucē virzību uz priekšu. To pašu var sacīt par sadarbības partneriem, atstājiet neveiksminiekus pagātnē, lai turpinātu virzību uz priekšu. Attiecībās ar mīļoto var iezagties emocionāls sasprindzinājums. Iespējams, ka esat viņu pārlieku idealizējusi un šobrīd ir grūti samierināties ar nepatīkamiem sīkumiem. Centieties vairīties strīdu un stresa situāciju. Šajā nedēļā saglabājas paaugstināta elektrotraumu gūšanas varbūtība,esiet uzmanīga. Nedēļas labvēlīgākā diena 8.jūnijs. Piesardzību der ievērot 6.jūnijā.

Horoskops Strēlnieks

Panākumus šajā nedēļā gūsiet tikai tad, ja centīsieties ievērot visu partneru intereses. Mīlas frontē iespējami satricinājumi un nesaskaņas. Atturieties no kardināliem soļiem šajā nedēļā un vairieties strīdu ar mīļoto. Domstarpības var pārtapt atklātā konfliktā, kad samierināties būs ļoti grūti. Nedēļas labvēlīgās dienas 2. un 3.jūnijs. Piesardzību der ievērot 5.jūnijā.

Horoskops Mežāzis

Ikdienas pienākumu veikšana prasīs spēku un enerģiju. Milzīgus panākumus gan negaidiet. Attiecības ar partneriem, darba kolēģiem veidosies emocionāli saspringtas , vairieties konfliktu un domstarpību. Pat elementāra vēlme iepazīstināt apkārtējos ar savu viedokli un nostāju var radīt konfliktu. Attiecības ar mīļoto arī var veidoties samērā saspringti. Nedēļas labvēlīgākās dienas 5. un 6.jūnijs. Piesardzību der ievērot 7.jūnijā.

Horoskops Ūdenvīrs

Panākumus gūt līdzēs kreatīva pieeja problēmu risināšanā. Esiet atjautīga un jums izdosies šajā nedēļā apiet visus zemūdens akmeņus. Mīlas frontē iespējami kaislīgi notikumi, kas var izvērsties romantiskās attiecībās. Nedēļas labvēlīgākās dienas 7. un 8.jūnijs. Piesardzību der ievērot 2.jūnijā.

Horoskops Zivis

Kāpiniet sociālo kontaktu intensitāti. Šajā nedēļā tīri veiksmīgi risināsiet jautājumus, kas saistīti ar profesionālo darbības sfēru. Negaidīti var nākties risināt sadzīviska rakstura problēmas. Attiecībās ar mīļoto var iezagties emocionāls sasprindzinājums. Varat pat saņemt aizrādījumus, ka jūsu jūtas pret mīļoto kļuvušas vēsākas. Atturieties no iesaistīšanās konfliktos un centieties izrādīt vairāk uzmanības mīļotajam. Nedēļas labvēlīgākā diena 2.jūnijs. Piesardzību der ievērot 5.jūnijā.

doaffiliate.net
Komentāri (0)  |  2014-07-01 10:51  |  Skatīts: 1553x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ