Latviski По русский In English


Tavs horoskops turpmākajai nedēļai 4. - 10. augusts


Auns

Šonedēļ koncentrējies uz dažādiem lietišķiem jautājumiem, piemēram, līgumiem, sadarbību veidošanām un dažādiem citiem līdzīgiem jauninājumiem. Jutīsi sevī enerģijas pieplūdumu, lai lietas tev veiktos īpaši labi, tāpēc izmanto šo laiku. Lai gan šis ir labvēlīgs laiks darījumiem un līgumu slēgšanai, nedari neko neapdomīgi, bet pārbaudi visu. Atceries, ka par visu labāk iepriekš rūpīgi pārliecināties un izlasīt arī to, kas rakstīts sīkā drukā. Tu taču vēlies, lai rezultāti neizpaliktu, vai ne? 

 

Vērsis

Šonedēļ būs iespējams mainīt daudzas lietas, kas pagātnē nav veikušās īpaši labi. Būs piemērots laiks jauniem plāniem un projektiem. Īpaši uzmanību pievērs ģimenei un draugiem - neieslīgsti dziļi darbos tikai tādēļ, ka agrāk kaut kas nav visai labi veicies. Parādi saviem mīļajiem, cik viņi tev ir nozīmīgi! Padomā par savu dzīvesvietu - vai viss ir tieši tā, kā tu vēlies? Veic dažādus uzlabojumus, kaut vissīkākās nianses, piemēram, nomaini aizkarus - tas viss uzlabos tavu pašsajūtu, vairos pozitīvo enerģiju un radīs idejas nākotnei. 

 

Dvīņi

Šī nedēļa būs īpaši piemērota dažādiem finanšu darījumiem un jauniem plāniem šajā sektorā. Arī tad, ja kādu laiku esi domājusi par dažādiem darījumiem, šobrīd ir īstais laiks, lai tos līdz galam apdomātu un rīkotos. Ja atliksi šos jautājumus uz vēlāku, palaidīsi garām lielisku iespēju paplašināt savu finansiālo drošību un naudas lietas sāks tevi uztraukt. Riskantos darījumos gan neiesaisties, esi piesardzīga, un tas atmaksāsies. 

 

Vēzis

Šonedēļ neko nedari vieglprātīgi, bet ikvienam darbam velti savu nedalītu uzmanību, koncentrējies uz katru lietu, padari iesākto pēc labākās sirdsapziņas. Lai panāktu to, uz ko ceri, pēc kā tiecies, tev nāksies saglabāt modrību, lai uzreiz varētu pamanīt un labot to, kas nogājis kaut nedaudz greizi. Ja nelabosi savas kļūdas, tuvākajā nākotnē tās pāraugs lielās neveiksmēs, ko kontrolēt būs ļoti grūti. Uzmanies no tā un strādā ar pilnu atdevi!

 

Lauva

Šonedēļ jutīsi enerģijas pieplūdumu un mainīsi savu attieksmi pret savām spējām, saprotot, ka vari izdarīt vairāk nekā līdz šim domāji. Ir laiks uzsākt arī ko jaunu. Nešaubies par savām spējām ne mirkli! Sāc veidot savu dzīvi tieši tādu, kādu to vēlies, veic savā ikdienā nepieciešamos uzlabojumus, lai tu justos patiesi laimīga, lai nedzīvotu rutīnā un nebūtu nomākta. Iemācies kontrolēt savas domas un emocijas. Rīkojies tā, kā uzskati par pareizu, dari to, ko esi plānojusi un redzēsi, ka cerētie rezultāti neizpaliks.

 

Jaunava

Šonedēļ daudzi cilvēki atradīs tevī lielisku padomdevēju - izpalīdzi, taču tā, lai tas netraucē tev pašai. Var gadīties, ka šajā nedēļā vari kļūt viegli aizkaitināma un nomākta, ja nebūsi pietiekami informēta par to, kas notiek apkārt. Būsi emocionālāka nekā parasti. Šis ir laiks, lai beidzot apzinātos, ka ne tu vienīgā esi atbildīga par visu, ka tomēr jāstrādā ir arī citiem, un par savām kļūdām jāatbild pašiem. 

 

Svari

Šonedēļ tev būs laiks pieķerties lietām, ko esi iesākusi agrāk, bet neesi novedusi līdz galam. Iespējams, šajā laikā tas nešķitīs īpaši nozīmīgi, taču nākotnē sapratīsi, ka tieši tas tev bija nepieciešams. Neuzņemies nekādas lielas lietas, kas jāpaveic kopā ar kādu konkrētu cilvēku - šī nedēļa nebūs piemērotākais laiks konkrētai sadarbībai, līdz ar to nesolot arī pietiekami labus rezultātus. Pārliecinies par savas domas pareizību pirms rīkojies. Būs labāk, ja kārtosi lietas lēni un apdomīgi nevis sasteigsi un paveiksi bez pienācīgas sagatavošanās.

 

Skorpions

Šonedēļ redzēsi, ka daudzas lietas tomēr kļūst skaidrākas un "caurskatāmākas". Notikumi, kas likuši tev domāt un daudz ko nesaprast līdz galam, šonedēļ tiks sakārtoti, un tu iegūsi vairāk skaidrības. Iespējams, salīdzinoši nesenā pagātnē ir kāda lieta, projekts vai pasākums, kas vēl šobrīd rada nemieru un bažas, taču šobrīd varēsi visu apdomāt ar vēsu prātu un saprast, ka arī šīs lietas spēj sniegt tev gandarījumu un prieku. Nokārto saistības ar pagātni, un varēsi pilnvērtīgi dzīvot tālāk. 

 

Strēlnieks

Tev veiksies dažādās lietās, tāpēc izmanto laiku, lai padarītu lietas, kas tev ir tiešām svarīgas. Būs piemērots laiks jaunu projektu uzsākšanai, jo īpaši jomās, kas saistītas ar tavu karjeru un/vai finansiālā labuma gūšanu. Ir pienācis laiks rīkoties, lai uzlabotu savas nākotnes labklājību. Nenāktu par ļaunu sākt veselīgāk ēst un kaut nedaudz, bet nodarboties ar fiziskām aktivitātēm - zvaigznes sola, ka tas lieliski padosies. Būs labs laiks, lai dažādās lietās gūtu līdzsvaru.

 

Mežāzis

Ir laiks, lai tu daudz ko pamainītu savā dzīvē. Pievērsies nopietni tam, lai apdomātu, kas tieši ir tas, ko vēlies mainīt. Apdomā un sāc darīt, redzēsi, ka nepieciešams tikai kaut ko patiesi vēlēties un uzsākt, lai gūtu sen cerētos panākumus. Redzēsi, ka spēj gūt panākumus, šonedēļ īpaši jomās, kas saistītas ar tavām finansēm. Labo lietas, situācijas, kas izskatās sarežģītas un kļūdainas, nevis ķeries uzreiz pie kaut kā jauna iegādāšanās/uzsākšanas - nākotnē sapratīsi, ka tas bija pareizais lēmums. 

 

Ūdensvīrs

Būs piemērots laiks, lai uzsāktu jaunus projektus vai sāktu domāt par tādu veidošanu. Iespējams, saņemsi kādu svarīgu informāciju, kas palīdzēs tev daudz ko saprast un "salikt pa pareizajiem plauktiņiem".  Šonedēļ arī vieglāk spēsi ietekmēt apkārtējos cilvēkus, kas būs noderīgi ne vien tev, bet arī viņiem pašiem, jo tavi padomi allaž ir noderīgi. Saņemsi komplimentus par savu darbu, izskatu un pūlēm. Šis ir tavs laiks rīkoties, tāpēc nepalaid to garām - darbojies un sasniedz savus mērķus!

 

Zivis

Šonedēļ nenāktu par ļaunu, ja tu pārdomātu savus finanšu jautājumus. Izskatās, ka ir nepieciešamas kādas pārmaiņas, kas varētu uzlabot peļņas iespējas. Varbūt ir kas tāds, kas jau labu laiku tev ir padomā? Neiesaisties riskantos darījumos, neveic milzu ieguldījumus, taču virzi lietas tā, lai tu gūtu finansiālu labumu, tev veiksies. Ja esi bez darba, šī ir īpaši piemērota nedēļa, lai tu to sameklētu, vai arī mainītu pašreizējo, ja neesi ar to apmierināta, arī šajā jomā tev sola veikties. Tev nav jāgaida izmaiņas, kas radīsies pašas no sevis, nav jāgaida, kad pienāks "īstais laiks" - tev tās ir jāveic un tagad ir pienācis īstais laiks, lai tu rīkotos!

 

Lai tev veicas!

Komentāri (0)  |  2014-08-05 09:11  |  Skatīts: 1689x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ