Latviski По русский In English


Saistībā ar traģisko inicidentu naktsklubā "Tonuss" aizturēts jauns vīrietis


Izmeklējot traģisko incidentu Jelgavas naktsklubā "Tonuss", kur pēc konflikta un dūru izvicināšanas miris 1984.gadā dzimis vīrietis, policija piemērojusi aizdomās turamā statusu kādam 1992.gadā dzimušam vīrietim.

Viņš ir aizturēts un pagaidām atrodas īslaicīgās aizturēšanas telpās, aģentūrai LETA pastāstīja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ieva Sietniece. Aizturētais vīrietis iepriekš nav bijis tiesāts. Policija drīzumā lems par to, kādu drošības līdzekli lūgt tiesu piemērot aizturētajam.

...
Komentāri (0)  |  2014-01-15 12:30  |  Skatīts: 737x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Uz Baltkrievijas robežas aiztur dīvaini ģērbtus vīriešus


Daugavpils novadā, Riču ezera krastā, pagājušā nedēļā robežsargi aizturējuši divus iespējamos kontrabandistus.

Valsts robežsardze aģentūru LETA informēja, ka 10.janvārī Riču ezera krastā, kas atrodas uz Latvijas un Baltkrievijas robežas, robežsargi aizturēja divus Lietuvas pilsoņus, kuri pierobežas joslā uzturējās bez speciālajām caurlaidēm.

...
Komentāri (0)  |  2014-01-15 12:07  |  Skatīts: 739x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Zemgalē krītošs koks nopietni traumē mežstrādnieku


Vakar Zemgalē 38 gadus vecam vīrietim mežizstrādes darbu laikā uzkritis koks, salaužot strādniekam ciskas kaulu, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

Savukārt Rīgas reģionā kādam 58 gadus vecam vīrietim darbā mehānismā ierauta roka. Viņš nogādāts slimnīcā ar dziļām grieztām brūcēm plaukstā.

...
Komentāri (0)  |  2014-01-15 11:53  |  Skatīts: 763x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Vīriešiem atklāj sirds veselības riskus


Vairāk nekā trešā daļa 45 gadus vecu vīriešu nekad pie ārsta nav veikuši sirds veselībai būtiskus izmeklējumus, kurus vajadzētu izdarīt vismaz reizi gadā un kas neprasa lielus naudas resursus.

Ja asinsspiedienu lielākā daļa vīriešu gadā vismaz reizi ir izmērījuši, tad holesterīna un cukura līmenis asinīs trešdaļai kungu nav mērīts nekad vai viņi par to neko nezina. Varētu teikt: kamēr nekas nesāp, nav ko iet pie ārsta, taču pilotprojekts, kas pērn veikts Liepājā un kura ietvaros izmeklēti vīrieši tieši 45 gadu vecumā, atklāj, ka šiem pašiem cilvēkiem – vairāk nekā 65 procentiem – ir liekais svars vai aptaukošanās, bet 45 procentiem virs normas ir arī glikozes līmenis asinīs un arī citi rādītāji nav iepriecinoši, un tas tuvākā vai tālākā nākotnē var novest pie sirds saslimšanām.

...
Komentāri (0)  |  2014-01-15 11:39  |  Skatīts: 775x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Tikai 3% bijušo Liepājas metalurga darbinieku ir atraduši jaunu darbu


Vien 2-3% bijušo maksātnespējīgā metalurģijas uzņēmuma «Liepājas metalurgs» darbinieku atraduši jaunu darbu, trešdien intervijā Rīta Panorāmai sacīja Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Liepājas filiāles vadītāja Dace Baumane.

...
Komentāri (0)  |  2014-01-15 10:48  |  Skatīts: 785x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Iesaka slēgt 22 zinātniskos institūtus un augstskolu struktūrvienības


Latvijas zinātnisko institūciju starptautiskajā izvērtējumā 22 institūti un augstskolu struktūrvienības ieguvušas vāju vērtējumu, un eksperti iesaka tās slēgt, šodien preses konferencē informēja Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) speciālisti. ...
Komentāri (0)  |  2014-01-15 10:43  |  Skatīts: 673x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Valdība nolemj par 50 latiem palielināt pabalstu cilvēkiem ar ļoti smagu invaliditāti


No 2014.gada 1.jūlija valsts pabalsts pilngadīgām personām ar ļoti smagu invaliditāti, kurām nepieciešama kopšana, pieaugs no 100 latiem (142,29 eiro) līdz 150 latiem (213,43 eiro) mēnesī, tā šodien nolēma valdība, atbalstot Labklājības ministrijas sagatavotos grozījumus šo pabalstu regulējošajos noteikumos.

...
Komentāri (0)  |  2014-01-15 10:09  |  Skatīts: 743x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Invalīdu organizācija norāda uz klajiem likuma pārkāpumiem Stradiņa slimnīcā + video


Invalīdu un viņu draugu apvienības Apeirons vides pieejamības eksperti konstatējuši vairākus pārkāpumus P. Stradiņa klīniskajā universitātes sli No šāgada 1. janvāra visām ārstniecības iestādēm jānodrošina vides pieejamība cilvēkiem ar kustību traucējumiem, taču Stradiņa slimnīca nav spējusi pielāgot labierīcības, tādēļ cilvēki nevar iziet pilnu ārstēšanās kursu. ...
Komentāri (0)  |  2014-01-15 10:03  |  Skatīts: 784x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Eiro ieviešanā manipulē ar cenām


Pretēji amatpersonu solījumiem par to, ka pāreja uz eiro neietekmēs preču un pakalpojumu cenas, daļai iedzīvotāju, kas izmanto valsts uzņēmuma Pasažieru vilciens (PV) pakalpojumus, eiro ieviešanas dēļ par mēnešbiļeti ir jāmaksā vairāk nekā iepriekš. Sadārdzinājums skāris apmēram 26% no PV maršrutiem.

...
Komentāri (0)  |  2014-01-15 09:55  |  Skatīts: 787x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


ECB: Latvijā pāreja uz eiro bija raita


Latvijā sekmīgi ieviestas eiro banknotes un monētas, paziņojumā medijiem informē Eiropas Centrālā banka (ECB). 

Vakar, 14.janvārī, beidzās lata un eiro vienlaicīgas apgrozības periods. Tagad eiro ir vienīgais likumīgais maksāšanas līdzeklis Latvijā, kas 2014.gada janvārī kļuva par 18. Eiropas Savienības dalībvalsti, kura pievienojusies eirozonai.
...
Komentāri (0)  |  2014-01-15 09:46  |  Skatīts: 731x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.Lapa | [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] 8 [9] |