Latviski По русский In English


Baiga vasara


1940. gada jūnija dienas Rīgā. No pilsētas izceļo baltvācieši. Pēc dažām dienām jāaizbrauc arī Izoldei un kopā ar viņu pošas aizbraukt ārlietu ministrs Vilhelms Munters . Par to nezina nedz Latvijas valdība, nedz Muntera sieva Natālija. Visi plāni mainās, kad Izolde iepazīstas ar radio reportieri Robertu. Pienāk rīts, Rīgā iebrauc padomju tanki...
...
Komentāri (0)  |  2014-01-23 18:00  |  Skatīts: 1164x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Ienaidnieka aizmugurē 2


Kad ASV flotes karavīriem uzdod iznīcināt Ziemeļkorejas raķešu noliktavu un novērst iespējamo atomuzbrukumu, tas jāizdara par katru cenu. Taču uzdevums pēkšņi tiek atcelts, un četri karavīri tiek pamesti ienaidnieka teritorijā. Lai izdzīvotu, viņiem ir jāuzveic nemiernieki, kas apdraud viņu dzīvības, sabiedrotos un visu brīvo pasauli!
...
Komentāri (0)  |  2014-01-23 17:56  |  Skatīts: 899x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Ienaidnieka aizmugurē 3: Kolumbija


Kolumbijā valda haoss. Kad ASV flotes kājniekiem uzdod parūpēties, lai pārrunas starp valdību un partizānu nemierniekiem nepārvēršas asinsizliešanā, neparedzēti sarežģījumi draud izraisīt vispārēju karadarbību. Pēkšņi sākas uzbrukums, kurā dzīvību zaudē abu pušu līderi. Amerikāņu flotes kājniekus apsūdz nozieguma pastrādāšanā, un viņiem jācīnās par izdzīvošanu ienaidnieka aizmugurē. Valdība viņus pamet likteņa varā, un pārgurušie kareivji steidzas gūt pierādījumus, kas viņus attaisnotu.
...
Komentāri (0)  |  2014-01-23 17:51  |  Skatīts: 943x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Trakie Tūņi. Piedzīvojumi turpinās


Pīlei Dafijam ir apriebies, ka visās viņa filmās galvenā loma tiek Trusītim Banijam. Studijas komēdiju departamenta prezidente Keita Hatone paziņo Dafijam, ka viņa līgums tiek lauzts, un pavēl studijas apsargam Dīdžejam Dreikam izvadīt nekaunīgo pīli no studijas teritorijas. Taču Dafijs nolemj ar Dīdžeju sadraudzēties, kaut vai pret tā gribu. Bet, kad atklāsies, ka Dīdžeja tēvs, slavens aktieris, kas filmās tēlo spiegus, patiešām arī ir spiegs un ticis nolaupīts, Dafija palīdzība var izrādīties neaizstājama!
...
Komentāri (0)  |  2014-01-23 17:43  |  Skatīts: 1116x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Mošķīšu Universitāte


Maiks Vazovskis un Džeimss Salivans ir nešķirami draugi, taču ne vienmēr tā ir bijis. Kad šie, tik atšķirīgie mošķīši pirmo reizi satika viens otru, viņi viens otru nevarēja ciest ne acu galā. Iestāšanās mošķīšu universitātē viņus ir satuvinājusi, Maiks un Sallijs ir pieņēmuši, ka ir tik atšķirīgi, un kļuvuši par labākajiem draugiem.
...
Komentāri (0)  |  2014-01-23 17:25  |  Skatīts: 911x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Пингвины из Мадагаскара: Рождество


Новый Год приходит в город, и все обитетели Центрального Зоопарка готовятся к его встрече. Пингвины украсили свою пещеру и мечтают о черно-белом празднике, когда юный Рядовой замечает, что Белый Медведь грустит в полном одиночестве. Окруженный своими товарищами, Рядовой решает, что никто не заслуживает таких каникул, и вырабатывает свой собственный план помощи собрату. Он тайком выбирается из Зоопарка и отправляется в большой город с целью совершить набег на магазины с новогодними подарками…
...
Komentāri (0)  |  2014-01-23 17:18  |  Skatīts: 1239x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Botāniskajam dārzam draud slēgšana


To divu desmitu zinātnisko institūtu (ZI) vidū, kas būtu slēdzami, jo starptautisko ekspertu vērtējumā saņēma vienu balli, ir vairāki lauksaimniecībai un mežu nozarei piederīgie. Arī Nacionālais Botāniskais dārzs (NBD), kura pirmsākumi meklējami vēl 19. gadsimtā. Šāds spriedums NBD direktoram Andrejam Svilānam licis secināt, ka zem tā slēpjas jau gadiem lolotā Izglītības un zinātnes ministrijas vēlme atbrīvoties no mazajiem un nozaru institūtiem.
...
Komentāri (0)  |  2014-01-23 16:54  |  Skatīts: 756x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Polis kļūst par Interneta zvaigzni cietumā audzējot marihuānu


Kāds polis, kurš izcieš sodu Austrijas cietumā, nolēmis draugiem parādīt, ka dzīve aiz restēm nav bēdu leja un iekūlies nepatikšanās.

Viņš ar cietumā slepus ienesto viedtelefonu uzņēmis fotopašportretu kurā viņš smaidīgs skauj paša audzēto marihuānas stādu un publicējis to sociālajā tīklā Facebook.
...
Komentāri (0)  |  2014-01-23 16:52  |  Skatīts: 745x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Kijevas sadursmju epicentrā esošā kustība "Pravij sektor" vēlas revolūciju


Ukrainas radikālā kustība "Pravij sektor" ("Labējais sektors"), kas, domājams, aizsāka protestētāju sadursmes ar miličiem, uzskata spēku par vienīgo ceļu valdošā režīma gāšanai un nevēlas sadarboties ar citām opozīcijas grupām.
...
Komentāri (0)  |  2014-01-23 16:46  |  Skatīts: 731x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Ozoliņam nākas mainīt plānus, izbraukumā tomēr nepievienosies


Rīgas „Dinamo” komanda četru spēļu izbraukumā devusies bez diviem saviem līderiem Sanda Ozoliņa un Marsela Hosas. Ja slovāku uzbrucējam ārsti noteikuši divu nedēļu ārstēšanos, tad Ozoliņš rāvies atpakaļ laukumā, un vēlējies komandai pievienoties jau mačā ar Kazaņas „Ak Bars”. Diemžēl plānus nācies mainīt.
...
Komentāri (0)  |  2014-01-23 16:44  |  Skatīts: 859x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.