Latviski По русский In English


Valsts santehniķi gaidot.


Pērn, 21. novembra pievakarē, visa Latvija ievaidējās sāpēs, jo vienā mirklī bojā gāja 54 cilvēki. Toreiz šķita, ka sabiedrībā kaut kas būtiski mainīsies, jo kopā ar lielveikala Maxima jumtu sagruvusi arī vienaldzīgā attieksme pret līdzcilvēkiem un valstī notiekošajām nejēdzībām. Bet vai patiesi tā ir...? Par to pārdomās dalās kultūras socioloģe Dagmāra Beitnere-Le Galla un Latvijas Juristu biedrības prezidents, enciklopēdiskā portāla nekropole. info veidotājs Aivars Borovkovs.
...
Komentāri (0)  |  2014-01-13 13:10  |  Skatīts: 940x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Ar romantisku drāmu «Nakts vēl nav galā» šoceturtdien Dailes teātra Kamerzālē režisora ampluā debitēja aktieris Intars Rešetins.


Par viņa veiksmi vai neveiksmi pagaidām spriest pāragri, jo izrādes apmeklētāji vēl pārspriež uz skatuves redzēto, taču šī uzdrīkstēšanās vien jau ir apsveicama.

Dailes teātra aktieris Intars Rešetins (33) atzīst, ka ilgi domājis par šo soli – debiju režijas jomā. «Kad zināms radošā mūža sprīdis ir noiets, sajūta, ka tu it kā stāvi uz vietas un neattīsties, var nogalināt. Arī, ja tev kā aktierim paliek garlaicīgi, tev kaut kas ir jāmaina. Es ilgi domāju par šo soli, pēdējos trīs gadus noteikti, līdz noticēju sev un uzdrīkstējos,» tā Rešetins. «Domāju, ka ikvienam aktierim kādā zemapziņas stūrītī ir doma pamēģināt kaut ko iestudēt. Līdz šim mani atturējusi un bremzējusi ne tikai pietāte pret šo profesiju, bet arī bailes, ka šajā lauciņā esmu pārāk nezinošs, jo, manuprāt, režisoram nepieciešama pieredze un dzīves bagāža.»

...
Komentāri (0)  |  2014-01-13 13:03  |  Skatīts: 1269x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Organizētās noziedzības un citu nozaru specializētā prokuratūra tā dēvētajā, "Latvijas Krājbankas" krimināllietā pieņēmusi lēmumu par divu personu saukšanu pie kriminālatbildības.


Prokuratūras preses sekretāre Aiga Šēnberga aģentūrai LETA pavēstīja, ka vienai personai apsūdzība celta pēc Krimināllikuma pantiem par piesavināšanos, pilnvaru ļaunprātīgu izmantošanu un pārsniegšanu, kā arī grāmatvedības un statistiskās informācijas noteikumu pārkāpšanu. Savukārt otrai personai apsūdzība celta par piesavināšanās organizēšanu.

...
Komentāri (0)  |  2014-01-13 12:59  |  Skatīts: 952x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Nav daudz tādu pasākumu, ko apmeklētu visas trīs augstākās valsts amatpersonas – Valsts prezidents, premjers un Saeimas priekšsēdētāja.


Acīmredzot sports tomēr ir lieta, kas neatstāj vienaldzīgus arī valstsvīrus, jo tieši uz «Gada balvu» sportā ieradās šī trijotne. Zīmīgi, ka ar otru pusīti ieradās vien Saeimas priekšsēdētāja, kamēr abi vīriešu kārtas valstsvīri ieradās vieni.

...
Komentāri (0)  |  2014-01-13 12:45  |  Skatīts: 1220x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.