Latviski По русский In English


Mogo kredīts uz termiņu no 3 līdz 60 mēnešiem, līdz 15000 eiro


Mogo atsauksmes, kāpēc izvēlēties šo nevis citus aizdevējus

...
2014-04-17 16:24  |  Skatīts: 1144x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


HTML krāsu kodi


Kas šis ir?!?! Ja tu to nezini, tad tev to nevajag! Šis rīks ir paredzēts mājas lapu izstrādātājiem un datorgrafiķiem, lai iegūtu nepieciešamos krāsu kodus.

Komentāri (0)  |  2014-04-17 15:35  |  Skatīts: 1687x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties


Kura ir labākā enduro ķivere?


Motorrad veiktais 7 modeļu tests apstiprina, ka perfekta enduro ceļojumu ķivere vēl nav izgudrota.Pēdējos gados enduro ķiveres ir ieņēmušas stabilu vietu citu moto galvassegu vidū un iemantojušas ne mazums cienītāju. Taču, kā zina katrs, kurš šādu ķiveri reiz lietojis, par spīti ražotāju centieniem šos produktus pilnveidot, motobraucējiem aizvien nākas saskarties ar dažādiem kompromisiem.

...
Komentāri (0)  |  2014-04-17 15:04  |  Skatīts: 921x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Motobraukšana- Drošas Braukšanas Skolas viedoklis


Motobraucēju skaits ar katru gadu pieaug. Tas ir statistisks fakts, kā arī to lieliski var novērot sezonas atklāšanas parādēs. Šī tendence ir vērojama tieši pēdējos gados, kas nozīmē, ka liela daļa šo braucēju motobraukšanas prasmes ir apguvuši salīdzinoši nesen. Zinot Latvijā ieviestās motobraucēju kvalifikācijas prasības, lai iegūtu atbilstošu A kategoriju, var uzskatīt, ka motobraucēji ir pietiekami kvalificēti, lai piedalītos satiksmē un vadītu savus transporta līdzekļu (motociklus).

...
Komentāri (0)  |  2014-04-17 15:01  |  Skatīts: 880x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Kā rūpēties par savām rokām ziemas periodā? Noderīgi padomi,Tiek meklēti cilvēki ar sirds un asinsvadu slimību. Uzzināt vairāk.


Vai zini, kā pareizi rūpēties par roku ādu, kad aiz loga valda mīnusi? Lūk, būs daži padomi un ieteikumi!

 

Aukstais un sausais ziemas gaiss var diezgan nežēlīgi sabojāt roku ādu. Turklāt ziemā arī visi mājas darbi (trauku mazgāšana, virsmu tīrīšana, grīdas mazgāšana u.c.) rokām nodara vairāk kaitējuma, it īpaši, ja neilgi pēc šiem darbiem tu dodies ārā. Ziemas periodā arī biežāk mēs rokas mazgājam, jo sargājamies no mikrobiem un vīrusiem, kas šajā laikā īpaši aktīvi izplatās, piemēram, gripa. Neļauj visiem šiem faktoriem ietekmēt savu roku skaistumu un veselību, kop tās atbilstoši šim aukstajam gadalaikam.

...
Komentāri (0)  |  2014-04-17 14:57  |  Skatīts: 828x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Naudas Aizdevumi privātpersonām PRIMA
Ilgāks aizdevuma termiņš - izdevīgāki ikmēneša maksājumi. Ja Jums ir vajadzīgs naudas aizdevums uz laiku līdz 12 mēnešiem, tad līzinga kompānija InCREDIT GROUP ir vienīgā, kas var Jums piedāvāt tik 

...
Komentāri (0)  |  2014-04-15 15:55  |  Skatīts: 2122x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Смертельный уик-энд / Zellwood / Deadly Weekend (2013)


Gads: 2013
Lapa: SSHA
Rezhissёr: Dzheйson Ventura
C. rolяh: Sarah Gina Underwood, Patricia Rozales, Brюster Sэmpson, Ammāna Эtkinson, Heйli Boyle, Chelsea Lee, Kevin Dzh. O'Nill, Samantha Ubeda, Julie Эnn, Эntoni Stephen Dzhordano
Žanrs: Triller , Uzhasы
Vremя: 01:22:19
...
Komentāri (0)  |  2014-04-11 19:45  |  Skatīts: 1352x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Zviedru MTG mūs pārdotu Krievijai, ja peļņa būtu atbilstoša


«Mēs nevaram pārtraukt Rossija RTR kanāla translāciju Latvijā, jo mums ir noslēgts līgums ar šo kanālu. Mūsu klienti maksā, lai šo kanālu redzētu,» stāsta zviedru MTG, kuras sastāvā ir «Viasat», pārstāvis Pers Lorencs. MTG apzinoties, ka šis ir ļoti jūtīgs jautājums, tādēļ Viasat esot paudis bažas Gazprom televīzijas kanālam Rossija RTR, aicinot to rīkoties atbildīgi. Lūk, kā zviedru MTG par mums rūpējas!

...
Komentāri (0)  |  2014-04-11 19:31  |  Skatīts: 929x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Ar satelīta palīdzību var izsekot darbiniekus, bērnus un mājdzīvniekus


Sākotnēji globālās pozicionēšanas satelītus kosmosā laida, lai tie kalpotu lielvalstu militārajam sektoram, tagad progress straujiem soļiem virzījies uz priekšu – nu novērošana caur satelītu pieejama teju katram, kas vien vēlas sekot līdzi savam darbiniekam, bērnam vai vienkārši mīlulim.

...
Komentāri (0)  |  2014-04-11 19:28  |  Skatīts: 895x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


HOROSKOPS: Aprīļa horoskops visām zodiaka zīmēm


      Ko šis mēnesis mums katram sola?

AUNS
Bū­siet at­vērts da­žā­dām jaun­ām zi­nī­bām. Sva­rī­ga iz­glī­tī­bas un pie­re­dzes gū­ša­nas tē­ma. Pie­vēr­sie­ties mā­cī­bām ne­at­ka­rī­gi no ve­cu­ma un ie­priek­šē­jās iz­glī­tī­bas. Kā­dam var ras­ties in­te­re­se arī par fi­lo­zo­fis­kām, ezo­tē­ris­kām vai as­tro­lo­ģis­kām lie­tām. No jums sta­ros šarms un pie­vil­cī­ba, kas pa­ver dur­vis uz cil­vē­ku sir­dīm. Jā­būt ap­do­mī­gam nau­das lie­tās – ne­aiz­do­diet un ne­aiz­ņe­mie­ties.
...
Komentāri (0)  |  2014-04-10 19:26  |  Skatīts: 894x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.